Provoz webu i všechny ostatní s tím související aktivity od roku 2017 vzalo pod svá křídla Ekupectví. Ze mne se stal již "jen" přispívající autor. Ekupectví zpřístupnilo celou publikaci i v PDF za symbolickou cenu jednoho espressa. Odborníci z marketingu říkali, že takovou cenou je snižována hodnota knihy v očích zákazníků. Možná mají pravdu, ale já ji chtěl zpřístupnit opravdu každému. Tedy každému, kdo o ní má skutečný zájem. Ten, kdo ji není ochoten vyměnit za jednu kávu v kavárně, ji ve skutečnosti nepotřebuje. A já mám presso opravdu rád:)

Můj příběh okolo zastřešení

zastřešení bazénů - nezávislý expert

Začalo to mým dlouholetým působením u významného českého výrobce zastřešení bazénů v Českých Budějovicích a pak následným, doposud trvajícím zájmem o tento obor. Když mne před lety oslovilo odborné nakladatelství se zájmem vydat knihu o možnostech zastřešení bazénů, přemýšlel jsem, jak tento projekt vlastně uchopit. Neexistovala jediná publikace v tomto oboru. Nakonec jsem se rozhodl popsat všechny možnosti, jak bazén zakrýt nebo zastřešit. Od zimních zahrad, posuvných zastřešení až po lamelové kryty, krycí plachty, foliové a textilní zastřešení, sítě, oplocení bazénů a ostatní speciální druhy zakrytí. 

Narůstající počet dotazů k zastřešení a zakrytí bazénů si vyžádal vytvoření tohoto informačního webu. Tyto stránky slouží pro usnadnění nezávislého poradenství v oblasti zastřešení a zakrytí bazénů. Během působení v Českých Budějovicích jsem mimo jiné mapoval jak tuzemskou tak i zahraniční konkurenci. Následně mi někteří výrobci umožnili shlédnout i jejich výrobní závody. I to mi pomáhá poskytovat tyto služby napříč všemi druhy zakrytí i v širším spektru výrobců. 

Nezávislost  projektu a poradenství je jedním z pilířů těchto stránek. Můžete zde najít pomoc s výběrem vhodného typu zakrytí nebo zastřešení a nasměrováním i na konkrétního výrobce. Nemohu Vám ale zdarma věnovat hodiny svého času. Další komunikaci již tedy vedete bez mého vstupování přímo s výrobcem. Tedy až na drobné výjimky :)

Nejen bazény a jejich zakrytí bazénů úzce souvisí s bezpečností pobytu ve vodě. Vyrostli jsme a i nyní žijeme u řeky. Víme, že bazénové děti se dnes často naučí dříve plavat, zvýší se jejich sebejistota ve vodě. I přes mnoho hodin strávených v bazénu se však často setkáváme s neschopností bazénových plavců vypořádat se s nástrahami řek. Na webu proto najdete i rady pro bezpečné koupání v bazénech nebo v řekách.

Proč to vlastně dělám?

8 let to bylo intenzivně jak moje zaměstnání tak i koníček.

Po mém odchodu z JFC v roce 2014 zůstal tento obor mým "profesním koníčkem" 

A kdo je vlastně Jan Šesták?

Pokud Vás zajímá můj profesní život, je Vám k dispozici můj LinkedIn a profesní web

Pro bazénové firmy a odbornou veřejnost je na LinkedIn připravena skupina zastřešení a zakrytí bazénů, zastřešení teras.

Zajímá mne Váš názor na tento web, knihu, publikaci v PDF, poskytnuté informace a rady. Dejte mi je prosím vědět. Ať už přes Facebook komentáře nebo diskusi tohoto webu zde.

Budu Vám za to moc vděčný a přeji Vám, ať najdete odpovědi na Vaše otázky.

Šesták Jan

Kontaktujte mne

zastreseni bazenu eBook 

Proč má být u bazénu sprcha

© www.zastresenibazenu.info

Autor: Ing. Jan Šesták - nezávislý odborník na zastřešení bazénů

TOPlist
DOPORUČUJEME: Parfemy.cz | Hodinky.cz | Krasa.cz | Prozdravi.cz | Sperky.cz | Nakupnicentrum.cz